Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, gościno, festyn, strażacyZ uszkodzonego pojazdu strażacy wyciągnęli dwie ranne osoby. Ugaszony Opel nadaje się do kasacji. Akcję prowadzili strażacy ochotnicy z Gościna.


Wyglądało to bardzo poważnie, ale to tylko część festynu zorganizowanego w Gościnie. Zgodnie z zapowiedziami, druga edycja mundurowego Dnia Dziecka była nie gorsza od ubiegłorocznej. Dla najmłodszych przygotowano dużo atrakcji i konkursów. Do dyspozycji najmłodszych był między innymi darmowy park zabaw, pizza i lody. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy strażackie, w tym udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej czy wycinanie osób poszkodowanych z samochodu. Organizatorzy pragną podziękować wszystkim sponsorom za wielkie serce jakie ukazali i zapraszają za rok. Jak mówią, będzie jeszcze lepiej.  

Fot. Maciej Hryb

 

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama