Few Clouds

14 czerwca 2024
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

II sesja Rady Miejskiej w Gościnie

II Sesja w dniu 23 maja 2024, godz. 12:00 w sali posiedzeń w Centrum Zarządzania Kryzysowego ul. Jagodowa 7 w Gościnie.

Porządek obrad
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie kworum.
2. Przedstawienie porządku obrad.
3. Zgłaszanie uwag przez radnych do treści protokołu z poprzedniej sesji. Przyjęcie protokołu z I Sesji Rady Miejskiej w Gościnie.
4. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Gościnie (druk nr 3)
5. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Przewodniczącego Komisji skarg, wniosków i petycji Rady Miejskiej w Gościnie (druk nr 4)
6. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia składów osobowych komisji Rady Miejskiej w Gościnie (druk nr 5)
7. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru delegatów do Zgromadzenia Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty (druk nr 6)
8. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości diet dla radnych oraz zwrotu kosztów podróży służbowych radnych (druk nr 7)
9. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Burmistrza Gościna (druk nr 8)
10. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie w trybie bezprzetargowym nieruchomości gruntowej położonej w obrębie ewidencyjnym Dargocice (druk nr 9)
11. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Gościno na lata 2024 – 2033 (druk nr 10)
12. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Gościno na rok 2024 (druk nr 11)
13. Dyskusja i wolne informacje.
14. Zakończenie sesji.