Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

27 września 2023    |    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
27 września 2023    
    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Droga powiatowa w Gościnie otrzyma nową nawierzchnię, a to nie koniec

Starosta Tomasz Tamborski informuje, że w najbliższym czasie planuje się przystąpić do przebudowy drogi powiatowej Gościno - Gościno Dwór, czyli ulicy IV Dywizji Wojska Polskiego w Gościnie. W tym celu konieczne jest zabezpieczenie odpowiednich środków przez radnych na nadchodzącej sesji.

Projekt zakłada wykonanie nowej nawierzchni drogi na odcinku około 1,5 km wraz z ciągiem pieszo-rowerowym oraz przebudową zjazdów. Przebudowa drogi ma na celu poprawę bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców oraz ułatwienie poruszania się zarówno pieszych, jak i rowerzystów.

Zlecone opracowanie dokumentacji projektowej jest jednym z pierwszych kroków do rozpoczęcia prac budowlanych.

 

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama