Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

17 czerwca 2024    |    Imieniny: Albert, Laura, Adolf
17 czerwca 2024    
    Imieniny: Albert, Laura, Adolf

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Oddano do użytku nowy posterunek policji w Gościnie [wideo]

Policjanci z Gościna rozpoczęli pracę w nowej siedzibie. Nowoczesny obiekt spełnia najwyższe standardy. To inwestycja, która poprawi warunki pełnienia służby, ale i komfort obsługi mieszkańców.

W dniu 6 grudnia 2022 r. w Gościnie przy ul. ul. Jagodowej 5 odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Posterunku Policji w Gościnie, który usytuowany jest w nowo wybudowanym Centrum Zarządzania Kryzysowego.
Uroczystość swoją obecnością zaszczycili Sekretarz Stanu MSWiA Paweł Szefernaker, poseł na sejm RP Czesław Hoc, Wice Wojewoda Zachopdniopomorski Tomasz Wójcik, Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie nadinsp. Tomasz Trawiński, Zastępca Dyrektora Biura Logistyki KGPolicji insp. Mariusz Żurawski, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie dr Marek Jasztal, Zachodniopomorskiego Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej nadbrygadier Jarosław Tomczyk, zaproszeni komendanci z sąsiednich powiatów. Oczywiście obecny był  Komendant Powiatowy Policji w Kołobrzegu insp. Dariusz Hoc z reprezentantami kadry kierowniczej KPP w Kołobrzegu, funkcjonariuszami Posterunku Policji w Gościnie, a także lokalna społeczność.

Wszystkich obecnych serdecznie powitał Burmistrz Gościna Marian Sieradzki, który, następnie w trakcie uroczystości symbolicznie przekazał klucze do nowo otwartego posterunku.
Po zakończeniu części oficjalnej otwarcia, uczestnicy mieli okazję obejrzeć obiekt oraz jego wyposażenie.
Powyższa inwestycja znacznie ułatwi funkcjonariuszom Posterunku Policji w Gościnie wykonywanie codziennych obowiązków służbowych, a także zwiększy komfort ich jakże istotnej pracy. Koszt inwestycji - dofinansowanie robót budowlanych przez Policję to 326 367,66 zł.

 

Więcej w materiale wideo.

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama