Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

wypadek gmina gościno jarogniew policja pogotowie śmiertelny zwłoki

W niedzielny wieczór około godziny 18:00 na drodze nr 162 w miejscowości Jarogniew, doszło do tragicznego w skutkach potrącenia idącego poboczem mężczyzny. Na miejsce zdarzenia zadysponowano zarówno policję jak i zespół ratownictwa medycznego. Mężczyzny pomimo reanimacji nie udało się uratować. Kierująca kobieta, jest w szoku przebywa obecnie w karetce.  Na drodze prowadzony jest przez policjantów ruch wahadłowy. Na miejsce jadą też policyjni technicy. Policjanci na miejscu ustalają jak doszło do tego tragicznego zdarzenia. Gdy tylko uda nam się od rzeczników prasowych służb uzyskać więcej informacji podamy je w tym miejscu. 

Znamy już szczegóły dzisiejszego zdarzenia. Jadąca w stronę Gościna 30 - letnia kierująca Oplem Corsą, jechała około 100m za pojazdem swojego partnera. On przejechał bezproblemowo, kierująca nie miała już takiego szczęścia, nagle na jezdnię wtargnął jej z prawej strony mężczyzna. Kobieta jeszcze wtedy nie wiedziała w co uderzyła. Zatrzymała się na pobliskim przystanku i zaczęła dawać sygnały świetlne swojemu partnerowi. Ten zawrócił dowiedział się o uderzeniu i postanowili sprawdzić co się stało. W rowie ujawnili leżącego mężczyznę około 50 - letniego mieszkańca Pustar. Przystąpiono do reanimacji, ale jak już mogliście przeczytać nie udało się przywrócić funkcji życiowych. Pojazd został zabezpieczony przez policję, i odholowany na policyjny parking. 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama