Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Po południu na drodze pomiędzy Gościnem, a Ząbrowem doszło do kolizji 3 pojazdów. Pierwszy jadący fordem, zatrzymał się aby przepuścić autobus. W wyniku niezachowania odległości i zagapienia się 44 - letni kierujący hyundaiem uderzył w jadącego przed nim seata, a ten siła uderzenia wjechał w tył forda. Jedna osoba została niegroźnie ranna. Na miejscu pomocy udzielali strażacy z OPS Gościno oraz dwa zastępy z Kołobrzegu. Zespół ratownictwa medycznego opatrzył jednego z kierowców, a policja ustalała jak doszło do zdarzenia. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Sprawa zakończy się zapewne mandatowo dla kierowcy hyundaia. Droga przez kilkadziesiąt minut była nieprzejezdna.

foto OSP Gościno

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama