Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

3 grudnia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
3 grudnia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

piknik marcel policja straz pozarna osp goscino piknik

W Gościnie zorganizowano dziś piknik dla Marcela. Jesienny Piknik dla Marcela, to inicjatywa, której celem jest zbiórka funduszy na rehabilitacje młodego wojownika, który w ostatnim czasie uległ wypadkowi. Na przybyłych czekały ciasta, pierogi, grill, pizza, zupa, licytacje, loteria fantowa, kolorowe warkoczyki, biegi, mecz piłki nożnej oraz występy artystyczne. Zjawili się ze swoim sprzętem strażacy ochotnicy z Gościna, Wartkowa i Robunia. Oprócz nich można było podziwiać sprzęt WOPR'u, a dla miłośników starej motoryzacji czekały maluchy z kołobrzeskiego Gangu Maluchów oraz fani starych pojazdów z Gościna i okolic.

Dzięki zaangażowaniu wszystkich obecnych dziś na pikniku udało się zebrać imponującą kwotę 19 tys. zł(nie jest to jeszcze kwota ostateczna). Wielkie brawa dla organizatorów i wszystkich, którzy otworzyli dziś swoje serce i portfele.

foto OSP GOSCINO

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama