Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

5 lutego 2023    |    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
5 lutego 2023    
    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Burmistrz Gościna informuje, że Gmina Gościno zakupiła 5 tysięcy sztuk maseczek trójwarstwowych ochronnych, które przeznaczone zostaną na potrzeby mieszkańców naszej Gminy. Maseczki rozdane zostaną (dla każdej rodziny) w ilości zgodnej ze złożoną deklaracją o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Maseczki roznoszone będą w Gościnie przez wolontariuszy w dniach 4-5 kwietnia 2020 r.

Z uwagi na bezpieczeństwo, w celu uniknięcia bezpośredniego kontaktu mieszkańców z osobą roznoszącą maseczki prosimy o umieszczenie na ogrodzeniu posesji lub na innym zewnętrznym elemencie posesji torebki lub pojemnika, do której wolontariusz włoży maseczki. Przed użyciem należy maseczkę bezwzględnie zdezynfekować. Pozostałym mieszkańcom Gminy maseczki zostaną w przyszłym tygodniu.

Przypominamy, że maseczki te nie stanowią zabezpieczenia dającego 100% gwarancję ochrony przed zakażeniem koronawirusem. Używając maseczki jednocześnie nadal należy przestrzegać wszystkich dotychczas nakazanych zaleceń i zabezpieczeń.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama