Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

5 lutego 2023    |    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
5 lutego 2023    
    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W Gościnie nie zmienią nazwy ulicy

Wczoraj pisaliśmy o drugim przypadku koronawirusa w powiecie kołobrzeskim. Dziś rano mamy już więcej informacji. Zarażony mężczyzna w średnim wieku pochodzi z Gościna. Na razie nie znamy szczegółów zarażenia. Służby sanitarno-epidemiologiczne informują jedynie, że osoba zarażona przebywa na kwarantannie domowej. Izolowani są również członkowie jej rodziny, a także inne osoby, z którymi miała kontakt. Dziś rano, w naszym województwie były potwierdzone 63 przypadki zarażenia koronawirusem. Jedna osoba do tej pory zmarła.

Zgodnie z naszymi zasadami, nie publikujemy informacji niesprawdzonych. Nie od nas jednak zależy podawanie informacji o tym kto się zaraził, a także gdzie przebywał. Jeśli będą podawane nowe informacje w tym zakresie, będziemy je podawać na naszym portalu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama