Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

26 maja 2022    |    Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
26 maja 2022    
    Imieniny: Filip, Paulina, Marianna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


ratownicy kołobrzeg


Kilkanaście minut po północy, służby otrzymały informację o mężczyźnie, który zaginał na Jeziorze Kamienica w Dargocicach. Gdy na miejsce dotarli strażacy, zastali przerażoną rodzinę. Okazało się, że grupa ludzi świętowała nad jeziorem. W pewnym momencie, do wody wszedł mężczyzna, ale już nie wyszedł na brzeg. Strażacy z OSP Gościno i OSP Wartkowo rozpoczęli poszukiwania z łodzi motorowej. Po dołączeniu strażaków z JRG Kołobrzeg oraz specjalistycznej grupy poszukiwawczej z Koszalina. 39-letniego mieszkańca województwa dolnośląskiego wyciągnęli nurkowie. Prowadzona reanimacja nie przyniosła rezultatu. Mężczyzna zmarł.

Fot. archiwum

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama