28 marca 2024    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Zapraszamy do udziału w III Rajdzie na Orientację "PANDOMINO" w Gościnie w dniach 19/20 listopada 2016 r. - Trasa nocna 25 km.

Rajd jest imprezą na orientację amatorską o charakterze sportowym. Organizatorem rajdu jest SGR "PARAMEDIC" z Kołobrzegu a dokładnie 3 osoby, które budują trasę, organizują biuro i sędziują.

W tym roku jedna trasa. Będzie to trasa w odległości ok. 25 km i start zaplanowany jest na godz. 20.00 w sobotę 19 listopada.

Gdzie??

Tym razem spotykamy się w Gościnie w dniu 19 listopada 2016 r. i będziemy przemierzać tereny po gminie Gościno.

Baza noclegowa będzie w : Zespół Szkół w Gościnie – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi, ul. T. Kościuszki 5,
78-120 Gościno
Start trasy o godz. 20.00

O co chodzi w INO ??

Na podstawie mapy będziemy chodzić/biegać po lesie potwierdzając punkty kontrolne (jak je odnajdziemy;)) czyli będziemy stosować ogólne zasady typowej imprezy na orientację (InO).

Czy trasy są trudne??

Staramy się, żeby każdy znalazł coś dla siebie i dlatego niektóre punty kontrolne będą trudniejsze a niektóre łatwiejsze.

A czy dystans ok 25 km to dużo??

Nie na tyle żeby nie dać rady.
Spróbuj przekonaj się !!! Wspomnienia zostają na lata !!!

Co będzie potrzebne??

- mapa (to już organizator załatwi, swojej nie używaj bo to łamanie regulaminu;) )
- kompas,
- latarka,
- odblaski lub kamizelka,
- apteczka pierwszej pomocy,
- śpiwór i karimata (gdyż nie trzeba po powrocie z trasy nocnej wracać, można zostać na nocleg w szkole),
- dużo wyrozumiałości dla innych uczestników i przede wszystkim dla organizatorów.

Jak mam się zapisać ??

Najpierw przeczytaj regulamin rajdu: http://pandomino.cba.pl/iii-rno-pandomino/regulamin/

i jeśli go akceptujesz to wypełnij formularz zgłoszeniowy: http://pandomino.cba.pl/zapisz-sie-na-rno/

Kwestia osób niepełnoletnich !!!

Osoby w wieku do 16 roku życia muszą mieć pisemną zgodę rodzica/opiekuna i pełnoletniego opiekuna na trasie.