menu

Zerwało dach Polo Marketu w Ustroniu

orkan,market,ustronieW całym powiecie strażacy mają ręce pełne roboty. Dotarł do nas orkan "Feliks". Siła wiatru jest tak duża, że w Ustroniu zerwało dach marketu.


Silny zachodni wiatr bardzo szybko poradził sobie z tylną częścią dachu Polo Marketu w Ustroniu Morskim. Aluminiowa blacha niczym kosa leciała przez drogę i zatrzymała się dopiero na drzewach przy ulicy Kolejowej. Na miejsce udali się strażacy, którzy zabezpieczyli dach na tyle ile to możliwe przed wiatrem. Na szczęście latające elementy dachu nikomu nie wyrządziły krzywdy.

Strażacy interweniowali dziś w wielu gminach naszego powiatu. Większość działań dotyczyła powalonych drzew i połamanych gałęzi. To dopiero początek orkanu. Wiatr ma wiać z prędkością ok. 100 km/h.

Fot. MG

 

orkan,market,ustronie

orkan,market,ustronie

orkan,market,ustronie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież