menu

"Zadzwonił", bo chciał szklankę wody

informacje kołobrzeg, strażacy, ustronie, strażnicaW nocy rozległa się syrena w strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Ustroniu Morskim. Na miejscu zaczęli pojawiać się strażacy. Czekał na nich pewien mężczyzna.


Straż pożarna, wiadomo, z wodą wiele ma do czynienia. Gdy więc pewnemu mężczyźnie zachciało się pić, nacisnął guzik uruchamiający syrenę w OSP w Ustroniu Morskim około godziny 2 w nocy. Pierwszy strażak, który przybiegł na miejsce, nie mógł uwierzyć, gdy okazało się, że według mężczyzny jego życie jest zagrożone i dlatego prosi on o szklankę wody. Strażacy też poprosili, ale policję o interwencję.

Fot. MG

 

informacje kołobrzeg, strażacy, ustronie, strażnica

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.