menu

Pożar wędzarni w Ustroniu Morskim

informacje kołobrzeg, wędzarnia, pożarPodpalenie lub niewygaszenie przenośnej wędzarni było przyczyną pożaru, jaki w nocy wybuchł na jednej z ulic w samym centrum Ustronia Morskiego.


Na miejsce szybko przybyli strażacy z OSP Ustronie Morskie, po chwili dołączyła do nich załoga wozu gaśniczego z Kołobrzegu. Z ogniem szybko sobie poradzono, ale z przenośnej wędzarni niewiele zostało, będzie on musiała przejść kapitalny remont.

 

informacje kołobrzeg, wędzarnia, pożar

informacje kołobrzeg, wędzarnia, pożar

informacje kołobrzeg, wędzarnia, pożar

informacje kołobrzeg, wędzarnia, pożar

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.