menu

Strażacy ćwiczyli w Sianożętach (foto)

informacje kołobrzeg, straż, sianożęty, ćwiczeniaW Sianożętach na terenie ośrodka wczasowego „Nadmorski Raj” odbyły się ćwiczenia strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej z Ustronia Morskiego.


Strażacy trenowali gaszenie pożaru, oddymianie pomieszczeń oraz, ku uciesze zgromadzonych widzów, rozcinanie samochodu w celu wydobycia z niego kierowcy. Pokaz trwał około półtorej godziny.

MG

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.