menu

To mógł być ich ostatni pożar...

informacje kołobrzeg, straż, pożar, kotłowniaMożna powiedzieć, że dla strażaków weekend bez pożaru kotłowni, to weekend stracony. To już trzeci raz w ostatnim czasie. Tym razem była też niespodzianka...


Kolejny raz w ciągu kilku dni doszło do pożaru kotłowni na terenie Ustronia Morskiego. Interweniowały dwa zastępy OSP Ustronie Morskie oraz jeden zastęp PSP Kołobrzeg. Zagrożenie udało się dość szybko zażegnać i bardzo dobrze, bowiem w okolicy stały dwie butle gazowe "trzydziestki". Przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej.

MG

informacje kołobrzeg, straż, pożar, kotłownia

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.