menu

Lampion znowu przyczyną pożaru

informacje kołobrzeg, lampion, pożarChińskie lampiony szczęścia są szczególnie popularne w wakacje. Na niebie po zmroku unoszą się ich setki. Jeden z nich spowodował pożar jednego z drzew.


Straż pożarna otrzymała zgłoszenie o lampionie płonącym na jednym z drzew pasa nadmorskiego w Sianożętach. Dzięki szybkiej interwencji ochotników z Ustronia Morskiego, zażegnano niebezpieczeństwo. To zapewne nie ostatnia interwencja strażaków w tym sezonie. W gminie Ustronie Morskie od zaprószenia ognia od lampionu płonęły w przeszłości już dwa budynki, ale za każdym razem udało się szybko zażegnać zagrożenie.

Fot. MG

informacje kołobrzeg, lampion, pożar

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.