Papa D i Kombii na lato w Ustroniu

informacje kołobrzeg, lato, ustronie, koncertW pierwszy dzień wakacji, w Ustroniu Morskim odbyła się impreza pt. „Radio Złote Przeboje na wakacjach”. Dobrej zabawy nie zakłócił nawet wieczorny deszcz.

Przed godziną 16 na stadion zaczęli przybywać spragnieni wrażeń mieszkańcy Ustronia oraz wczasowicze. Impreza została sprawnie przygotowana przez Agencję Musicart i Referat Rozwoju i Promocji gminy Ustronie Morskie. Impreza jest częścią trasy koncertowej organizowanej podczas tegorocznych wakacji w kilku miejscowościach przez Radio Złote Przeboje. Na program składały się mi.in. zabawy dla dzieci, konkursy dla publiczności, występ mistrza kulinarnego Roberta Sowy oraz przede wszystkim, koncerty zespołów muzycznych Papa D oraz Kombii. Muzycy pokazali świetną formę, prezentując swoje największe przeboje. Publiczność chętnie śpiewała i bawiła się do muzyki granej na żywo, a świetnej zabawy nie popsuł nawet padający deszcz.

Maciej Grala