menu

Papa D i Kombii na lato w Ustroniu

informacje kołobrzeg, lato, ustronie, koncertW pierwszy dzień wakacji, w Ustroniu Morskim odbyła się impreza pt. „Radio Złote Przeboje na wakacjach”. Dobrej zabawy nie zakłócił nawet wieczorny deszcz.


Przed godziną 16 na stadion zaczęli przybywać spragnieni wrażeń mieszkańcy Ustronia oraz wczasowicze. Impreza została sprawnie przygotowana przez Agencję Musicart i Referat Rozwoju i Promocji gminy Ustronie Morskie. Impreza jest częścią trasy koncertowej organizowanej podczas tegorocznych wakacji w kilku miejscowościach przez Radio Złote Przeboje. Na program składały się mi.in. zabawy dla dzieci, konkursy dla publiczności, występ mistrza kulinarnego Roberta Sowy oraz przede wszystkim, koncerty zespołów muzycznych Papa D oraz Kombii. Muzycy pokazali świetną formę, prezentując swoje największe przeboje. Publiczność chętnie śpiewała i bawiła się do muzyki granej na żywo, a świetnej zabawy nie popsuł nawet padający deszcz.

Maciej Grala

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.