menu

Płoną tereny wokół lotniska w Bagiczu

informacje kołobrzeg, pożar, trawy, strażTo już kolejny pożar w tym roku na działkach położonych wokół terenów poradzieckiego lotniska. W niedzielę spłonęły następne dwa hektary łąk.


Straż pożarna otrzymała zgłoszenie o trawach płonących na dużym obszarze w miejscowości Bagicz. Wysłane dwa zastępy z Ustronia Morskiego i jeden z Kukini walczyły z ogniem przez niemal godzinę. Mimo dużej ilości strażaków oraz szybko prowadzonej akcji, spłonęły ponad 2 hektary traw.

MG

 

informacje kołobrzeg, pożar, trawy, straż

informacje kołobrzeg, pożar, trawy, straż

informacje kołobrzeg, pożar, trawy, straż

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.