menu

Kibice pobili wójta Kołakowskiego

informacje kołobrzeg, kołakowski, pobicie, mecz, kibicePodczas meczu w Ustroniu Morskim, wójt gminy chcąc zapobiec bójce kibiców, schronił fanów z Wolina w budynku Astry. Za to pobili go kibice z okolic Kołobrzegu.


Do nieprzyjemnego incydentu doszło dziś na stadionie piłkarskim w Ustroniu Morskim. Po meczu, grupa pseudokibiców z okolic Kołobrzegu zaatakowała kilku kibiców drużyny gości z Wolina. Uciekający kibice wbiegli do budynku z szatniami, a intruzom drogę zagrodził wójt Ustronia wraz z dwoma pracownikami gminy. Pseudokibice pobili ich, w tym uderzali Jerzego Kołakowskiego w głowę, po czym uciekli do trzech samochodów i odjechali. Dwa z jadących pojazdów zostały zatrzymane przez patrol policji z Ustronia Morskiego, który oczekując na posiłki zatrzymał chuliganów. Po przybyciu na miejsce funkcjonariuszy policji i straży granicznej, młodzi ludzie zostali wylegitymowani, a bardziej agresywni z nich dodatkowo skuci w kajdanki. Jeden z podejrzanych prawdopodobnie znajdujący się pod wpływem alkoholu, nie był w stanie utrzymać się na własnych nogach i został zabrany przez karetkę pogotowia. Na miejsce zostali przywiezieni poszkodowani i świadkowie zdarzenia w celu przeprowadzenia wstępnej identyfikacji podejrzanych.

MG

 

informacje kołobrzeg, kołakowski, pobicie, mecz, kibice

informacje kołobrzeg, kołakowski, pobicie, mecz, kibice

informacje kołobrzeg, kołakowski, pobicie, mecz, kibice

informacje kołobrzeg, kołakowski, pobicie, mecz, kibice

informacje kołobrzeg, kołakowski, pobicie, mecz, kibice

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.