menu

Porozumienie w Ustroniu Morskim

informacje kołobrzeg, tamborski, kołakowski, porozumieniePodczas sesji Rady Gminy Ustronie Morskie odbyło się podpisanie umowy w sprawie dzierżawy gruntów położonych w pasie technicznym wybrzeża gminy.


Z umowy zostały wyłączone grunty leśne oraz morskie wody wewnętrzne. Umowa została zawarta na okres 3 lat pomiędzy Skarbem Państwa reprezentowanym przez starostę Tomasza Tamborskiego oraz skarbnika Barbarę Ostrowską i Gminą Ustronie Morskie reprezentowaną przez wójta Jerzego Kołakowskiego. Opłata roczna wynosi 100 zł netto za 1 hektar gruntu. Po podpisaniu umowy starosta udzielał odpowiedzi na pytania mieszkańców i radnych gminy dotyczących bieżących spraw Ustronia.

 

informacje kołobrzeg, tamborski, kołakowski, porozumienie

informacje kołobrzeg, tamborski, kołakowski, porozumienie

informacje kołobrzeg, tamborski, kołakowski, porozumienie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.