Porozumienie w Ustroniu Morskim

informacje kołobrzeg, tamborski, kołakowski, porozumieniePodczas sesji Rady Gminy Ustronie Morskie odbyło się podpisanie umowy w sprawie dzierżawy gruntów położonych w pasie technicznym wybrzeża gminy.

Z umowy zostały wyłączone grunty leśne oraz morskie wody wewnętrzne. Umowa została zawarta na okres 3 lat pomiędzy Skarbem Państwa reprezentowanym przez starostę Tomasza Tamborskiego oraz skarbnika Barbarę Ostrowską i Gminą Ustronie Morskie reprezentowaną przez wójta Jerzego Kołakowskiego. Opłata roczna wynosi 100 zł netto za 1 hektar gruntu. Po podpisaniu umowy starosta udzielał odpowiedzi na pytania mieszkańców i radnych gminy dotyczących bieżących spraw Ustronia.

informacje kołobrzeg, tamborski, kołakowski, porozumienie