menu

Wczoraj kupił auto, dziś dachował

informacje kołobrzeg, bagicz, dachowanieOkoło 8:30 w miejscowości Bagicz doszło do kolizji z sarną. W konsekwencji gwałtownego hamowania, samochód dachował w rowie. Kierowcy nic się nie stało.


Jadący od strony Kołobrzegu citroen, próbując uniknąć zderzenia z przebiegającą przez jezdnię sarną, gwałtownie zahamował, wpadł do rowu i przewrócił się na dach. Kierowca wyszedł z samochodu o własnych siłach. Strażacy z Kołobrzegu i Ustronia Morskiego udzielili mu pomocy oraz zabezpieczyli pojazd. Mężczyzna w środę kupił samochód - jeszcze nie zdążył go przerejestrować. Ruch na drodze krajowej nr 11 jest aktualnie utrudniony z powodu blokady jednego pasa.

MG

informacje kołobrzeg, bagicz, dachowanie

informacje kołobrzeg, bagicz, dachowanie

informacje kołobrzeg, bagicz, dachowanie

informacje kołobrzeg, bagicz, dachowanie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.