menu

Awaria dalby w Ustroniu Morskim

informacje kołobrzeg, ustronie, dalba, awariaW trudnej sytuacji znaleźli się rybacy korzystający z przystani w Ustroniu Morskim. 12 marca, podczas wodowania kutra, uszkodzeniu uległa dalba.


Dalba, służąca do wciągania kutrów do morza, jest obecnie prawdopodobnie złamana, całkowicie zatopiona i niezdatna do użytku. Kutry muszą korzystać z przystani w Kołobrzegu, ponieważ po wciągnięciu na brzeg, nie byłoby możliwości ponownego ich zwodowania. Obecnie pracownicy Urzędu Morskiego w Słupsku rozpoczęli już prace zmierzające do wykonania analiz uszkodzeń by następnie móc sprowadzić odpowiedni sprzęt i materiał do odbudowy dalby. Cały proces może potrwać nawet kilka tygodni. Przez ten okres, rybacy będą musieli przebywać dłuższą drogę do łowisk.

MG

informacje kołobrzeg, ustronie, dalba, awaria

informacje kołobrzeg, ustronie, dalba, awaria

informacje kołobrzeg, ustronie, dalba, awaria

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.