menu

Nocne lądowanie w rowie w Ustroniu

informacje kołobrzeg, wypadek, ustronieNie wiemy, czy w pobliskim markecie zabrakło miejsc parkingowych, czy droga nagle stała się zbyt ciasna. Pewne jest jedno: auto stało w rowie.


Kierowca albo usnął za kierownicą, albo stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Zniszczenia auta były minimalne, a kierowca musiał wysiąść o własnych siłach, bowiem a pojeździe go nie było.

Fot. Czytelnik

 

informacje kołobrzeg, wypadek, ustronie

informacje kołobrzeg, wypadek, ustronie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.