menu

Zgubili beton w Ustroniu Morskim

informacje kołobrzeg, ustronie, beton, strażBetoniarka przejeżdżająca przez Ustronie Morskie zgubiła beton na asfalcie tuż za skrzyżowaniem z Sianożętami. Strażacy kierowali auta przez Ustronie.


Ciężarówka wyjechała z terenu jednej z firm i zaczęła gubić beton. Na miejsce zostali wezwani strażacy, którzy zajęli się upłynnianiem ruchu pojazdów, bowiem zaczęły tworzyć się korki w obie strony. Beton z drogi usuwali pracownicy ustrońskiej firmy. Sprawą zajmie się kołobrzeska policja.

informacje kołobrzeg, ustronie, beton, straż

informacje kołobrzeg, ustronie, beton, straż

informacje kołobrzeg, ustronie, beton, straż

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.