menu

Kobieta uderzyła w drzewo w Kukinii

informacje kołobrzeg, kukinia, wypadek, drzewoTrudna sytuacja na drogach całego powiatu. Błoto pośniegowe i temperatura w okolicach zera stopni utrudnia ruch na drogach. W Kukinii kobieta uderzyła w drzewo.


Bardzo śliska nawierzchnia przyczyniła się do powstania kolizji drogowej w miejscowości Kukinia. Około godz. 10, jadący w kierunku Ustronia Morskiego citroen wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Kierująca pojazdem kobieta została odwieziona do szpitala ze względu na bóle w klatce piersiowej. Zabezpieczeniem miejsca zdarzenia zajęla się policja oraz straż pożarna z Kołobrzegu i Ustronia Morskiego. Droga przez ponad godzinę była zablokowana.

MG

informacje kołobrzeg, kukinia, wypadek, drzewo

informacje kołobrzeg, kukinia, wypadek, drzewo

informacje kołobrzeg, kukinia, wypadek, drzewo

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.