menu

Kołakowski: Trzeba stąpać po ziemi mocno

informacje kołobrzeg, kołakowski, wójt, ustronie, miastokolobrzeg.tvGościem naszej telewizji był dziś Jerzy Kołakowski. Podsumował 2 lata swojej kadencji, ale także ustosunkował się do niektórych kontrowersji.


Wójt pochwalił się inwestycjami gminnymi, a także zwrócił uwagę na zmniejszenie deficytu budżetowego. Opowiedział o planach na kolejne 2 lata i zaapelował o wspólne działanie na rzecz gminy, krytycznie ustosunkowując się do stawianych mu zarzutów przez opozycję. A poruszyliśmy sprawę m.in. podziałów w Radzie Gminy, prywatyzacji ośrodka zdrowia czy zwolnieniu dyrektorki biblioteki.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.