Koncert Noworoczny w Ustroniu

informacje kołobrzeg, morkaGminny Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich chętnych na Koncert Noworoczny, który odbędzie się w sali GOK w piątek 18 stycznia o godz. 18.00.

Obok występu strażackiej orkiestry, w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury odbędzie się także finał konkursu na najładniej udekorowaną posesję sołectwa Ustronie Morskie. Wstęp wolny. Zapraszamy.

informacje kołobrzeg, morka

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.