Gorące serca w Ustroniu Morskim

informacje kołobrzeg, wośp, ustronieMróz na szczęście nie odstraszył mieszkańców Ustronia, którzy tłumnie zgromadzili się pod Domem Kultury i wzięli udział w niedzielnej Orkiestrze.

Zarówno licytacja jak i część rozrywkowa cieszyły się sporym zainteresowaniem dzieci i dorosłych chętnych nieść pomoc innym. W akcję zbierania datków jak zwykle włączyli się strażacy z OSP. W przygotowaniu wzięły udział przedstawicielki środowiska artystycznego, członkowie rady gminy, pracownicy urzędu gminy, a także członkowie stowarzyszenia Pomorze i lokalni przedsiębiorcy oraz osoby prywatne. Występy zespołów z sołectw w Kukinii i Rusowie oraz z Goleniowa spotkały się z dużym zainteresowaniem publiczności. Podobnie jak efektowny pokaz sztucznych ogni. Łączna kwota, jaką udało się zebrać w Ustroniu Morskim, wyniosła 22 219,88 PLN.

MG

informacje kołobrzeg, wośp, ustronie