Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024    
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ustronie Morskie znowu z rekordową frekwencją

Mieszkańcy Gminy Ustronie Morskie ponownie pokazali zaangażowanie obywatelskie, tłumnie biorąc udział w wyborach parlamentarnych. Frekwencja wyniosła aż 64,71%, co było najwyższym wynikiem w powiecie kołobrzeskim. Dla porównania, najniższą frekwencję odnotowano w Gościnie, gdzie wyniosła zaledwie 29,58%.

Najwięcej głosów w Gminie Ustronie Morskie otrzymał KKW Koalicja Obywatelska, zdobywając 1612 głosów (46,90%). Na drugim miejscu znalazł się Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość z 1096 głosami (31,89%). Kolejne miejsca zajęły Komitet Wyborczy Lewica z 308 głosami (8,96%) oraz Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość z 213 głosami (6,20%).

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama