Few Clouds

0°C

Kołobrzeg

6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023    
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

wypadek kołobrzeg

W godzinach porannych w miejscowości Gwizd doszło do zdarzenia drogowego. Jadący drogą krajową nr 11 w kierunku Kołobrzegu kierowca, jak sam twierdzi, musiał wykonać manewr ze względu na dziką zwierzynę, która wybiegła mu pod koła. Jego skręt w lewo był zbyt gwałtowny, a ponieważ droga jest bardzo śliska, pojazd zarzuciło, wypadł z drogi i zatrzymał się na torach. Ruch pociągów na trasie Kołobrzeg-Koszalin jest wstrzymany. Pociągu są kierowane przez Białogard. Warto zapoznać się z opóźnieniami. Nie wiadomo, jak dług potrwa usuwanie skutków zdarzenia. Wszystko wskazuje na to, że tory mogły zostać uszkodzone. Dziś na drogach naszego powiatu jest bardzo ślisko. Strażacy jadący na miejsce zdarzenia tylko miejscami przekraczali 50 km/h...

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama