Overcast Clouds

20°C

Kołobrzeg

19 maja 2022    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2022    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Droga Gwizd-Grąbnica na ukończeniuW połowie września zakończy się drugi etap budowy drogi Gwizd – Grąbnica. Wykonawca położył już asfalt na odcinku 860 metrów.


- W pierwszej kolejności została położona warstwa wiążąca z betonu asfaltowego o grubości 4 cm, a następnie były prowadzone prace związane z wykonaniem warstwy ścieralnej nawierzchni - mówi wójt Jerzy Kołakowski. - Teraz pozostanie jeszcze wykonanie zjazdów do posesji prywatnych, mijanek, utwardzenie poboczy, potem prace porządkowe i nowe nasadzenia krzewów – dodaje. Prace przebiegają planowo i inwestycja powinna być zakończona w terminie.

Przypomnijmy, chodzi o budowę drogi łączącej Gwizd – Grąbnica z drogą Ku Słońcu oraz ul. Kołobrzeską w Ustroniu Morskim. Na zadanie to gmina Ustronie Morskie ubiegała się o fundusze określone w ustawie o ochronie gruntów rolnych i leśnych. Koszt inwestycji to  457 tys. zł, z czego ok. 25 procent stanowić będzie dofinansowanie z budżetu województwa zachodniopomorskiego. Zadanie realizuje spółka Strabag z Pruszkowa.

Droga Gwizd-Grąbnica na ukończeniu

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama