Few Clouds

27°C

Kołobrzeg

16 sierpnia 2022    |    Imieniny: Nora, Joachim, Roch
16 sierpnia 2022    
    Imieniny: Nora, Joachim, Roch

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Umowa na drogę do GrąbnicyWójt Jerzy Kołakowski podpisał umowę z wyłonionym w drodze przetargu wykonawcą zadania pn. „Budowa drogi łączącej Gwizd – Grąbnica z drogą Ku Słońcu oraz ul. Kołobrzeską w Ustroniu Morskim”.


Inwestycję realizować będzie spółka STRABAG z Pruszkowa, a wartość podpisanej umowy to kwota ponad 457 tys. zł brutto. Na przebudowę tej drogi udało nam się pozyskać ponad 170 tys. zł dofinansowania. Fundusze otrzymamy z budżetu województwa zachodniopomorskiego w ramach środków określonych w ustawie o ochronie gruntów rolnych i leśnych, mówi wójt Jerzy Kołakowski. Jak zapewnia przedstawiciel wykonawcy - Mariusz Schab, inwestycja potrwa niecałe 4 miesiące. Termin rozpoczęcia budowy planowany jest pod koniec maja 2016 roku, natomiast zakończenia szacowany na połowę września 2016.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama