Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

29 września 2022    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2022    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

sianożęty,akcja,ratunkowaAkcja ratunkowa w Sianożętach. Dzieci pływały na materacu. W pewnym momencie zaczęło je znosić na pale. Udało się je uratować.


Wychowawca dzieci zauważył, że znosi je w niebezpieczne miejsce. Nie informując prawdopodobnie nikogo, ruszył na ratunek. Udało mu się dopłynąć do materaca i zaczął go holować do brzegu. Bardzo go to wymęczyło i zaczął wzywać pomocy. Do akcji ruszyli plażowicze. Jeden z mężczyzn idąc po palach dotarł do materaca i przejął dzieci. Udało się je bezpiecznie dostarczyć na brzeg.

Pozostał jeszcze wychowawca. Zaczęto go holować do brzegu, ale zaczął tracić świadomość. Do akcji wkroczyli kolejni plażowicze, pomagając w wyciąganiu mężczyzny z wody. Na miejscu szybko pojawili się ratownicy i strażacy. Wychowawca był w złym stanie o śmigłowcem Lotniczego Pogotowie Ratunkowe przetransportowało go do Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie. Dzieci trafiły do Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu.

Fot. MG

sianożęty,akcja,ratunkowa

sianożęty,akcja,ratunkowa

sianożęty,akcja,ratunkowa

sianożęty,akcja,ratunkowa

sianożęty,akcja,ratunkowa

sianożęty,akcja,ratunkowa

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama