Ogłoszenia ***  Sprzątanie w sobotę.  (Dam Pracę)  ***  KSIĘGOWA-KASJER  (Dam Pracę)  ***  KONCERT ORGANOWY  (Edukacja)  ***

Pan Bóg był szybszy od ratowników...

kościół,ustronieW kościele p.w. Krzyża Świętego w Ustroniu miała miejsce akcja ratunkowa. Na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Późnym popołudniem w kościele przytomność straciła kobieta. Na miejscu pojawili się ratownicy, którzy natychmiast podjęli reanimację. Podjęto decyzję o wezwaniu na miejsce załogi LPR. Niestety, czynności ratunkowe nie przyniosły rezultatu, a lekarz stwierdził zgon.

kościół,ustronie