Ogłoszenia ***  Sprzątanie w sobotę.  (Dam Pracę)  ***  KSIĘGOWA-KASJER  (Dam Pracę)  ***  KONCERT ORGANOWY  (Edukacja)  ***

Powstaje książka o regionalnej kuchni

ustronie,kuchniaJaka jest kuchnia regionalna w Ustroniu Morskim? Co się jada na co dzień na terenie naszej gminy? Jakie są popisowe dania szefów najlepszych kuchni?

Na te pytania próbuje odpowiedzieć wydawca książki, który podjął się publikacji pierwszej książki kucharskiej z tego terenu pt. "Smaczny Kołobrzeg. Kuchnie rejonu kołobrzeskiego". Obecnie trwają na terenie gminy Ustronie sesje fotograficzne, wykonywane przez znanego i cenionego kołobrzeskiego fotografika - Roberta Gauera. Na zdjęciach możemy zobaczyć przygotowania z Hotelu Lambert i Hotelu Boulevard. Swoje popisowe dania serwują: szef kuchni Wiesław Ogrodowski i szef kuchni Andrzej Hynda. Wkrótce zaprezentujemy Państwu relację zdjęciową z Hotelu "WODNIK", Restauracji "Kabaczek" i Hotelu "SKAL" w Ustroniu Morskim. Ustrońskie obiekty, które chciałyby zapromować się poprzez swoją kuchnię w tej publikacji, mogą się zgłaszać do Referatu Promocji i Rozwoju w urzędzie gminy tel. 94 35 14 189, w terminie do końca lipca 2015 r. Lista jest jeszcze otwarta.

ustronie,kuchnia