Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

29 września 2022    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2022    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

ustronie,kuchniaJaka jest kuchnia regionalna w Ustroniu Morskim? Co się jada na co dzień na terenie naszej gminy? Jakie są popisowe dania szefów najlepszych kuchni?


Na te pytania próbuje odpowiedzieć wydawca książki, który podjął się publikacji pierwszej książki kucharskiej z tego terenu pt. "Smaczny Kołobrzeg. Kuchnie rejonu kołobrzeskiego". Obecnie trwają na terenie gminy Ustronie sesje fotograficzne, wykonywane przez znanego i cenionego kołobrzeskiego fotografika - Roberta Gauera. Na zdjęciach możemy zobaczyć przygotowania z Hotelu Lambert i Hotelu Boulevard. Swoje popisowe dania serwują: szef kuchni Wiesław Ogrodowski i szef kuchni Andrzej Hynda. Wkrótce zaprezentujemy Państwu relację zdjęciową z Hotelu "WODNIK", Restauracji "Kabaczek" i Hotelu "SKAL" w Ustroniu Morskim. Ustrońskie obiekty, które chciałyby zapromować się poprzez swoją kuchnię w tej publikacji, mogą się zgłaszać do Referatu Promocji i Rozwoju w urzędzie gminy tel. 94 35 14 189, w terminie do końca lipca 2015 r. Lista jest jeszcze otwarta.

 

ustronie,kuchnia

ustronie,kuchnia

ustronie,kuchnia

ustronie,kuchnia

ustronie,kuchnia

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama