menu
Ogłoszenia ***  Sprzątanie w sobotę.  (Dam Pracę)  ***  KSIĘGOWA-KASJER  (Dam Pracę)  ***  KONCERT ORGANOWY  (Edukacja)  *** 

Letnia Coolturiada w Ustroniu

ustronie,kulturaGminny Ośrodek Kultury podsumował pół roku działalności. Publiczność zaproszona na święto kultury nie kryła zachwytu i nie szczędziła braw.


Na scenie zaprezentowały się dzieci i młodzież, która uczęszcza na zajęcia w Gminnym Ośrodku Kultury w Ustroniu Morskim - sekcje muzyczne, zespoły taneczne „Jantar” i „Flou” oraz przedstawienia przygotowane przez sekcję teatralną. W galerii na czas trwania "Coolturiady" zamienionej w oceanarium, pokazywano prace powstałe podczas zajęć pracowni plastycznych i fotograficznych.

 

ustronie,kultura

ustronie,kultura

ustronie,kultura

ustronie,kultura

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.