Ogłoszenia ***  Sprzątanie w sobotę.  (Dam Pracę)  ***  KSIĘGOWA-KASJER  (Dam Pracę)  ***  KONCERT ORGANOWY  (Edukacja)  ***

Lato 2015 - imprezy w Ustroniu Morskim

informacje kołobrzeg, plan,imprez,ustroniePrzed nami najgorętsze miesiące w roku i najzabawniejszy sezon letni w Ustroniu Morskim. Jak zawsze, nad morzem każdy znajdzie coś dla siebie.

W tegorocznym repertuarze imprez nie zabraknie dobrej rozrywki z polskimi kabaretami, spotkań z najlepszymi karykaturzystami i satyrykami, festiwalów kulinarnych, kina letniego i rodzinnych pikników z dobrą muzyką. Imprezowy sezon zakończy święto plonów - czyli Dożynki Gminne z występem gwiazdy - zespołu VIDEO.

Kliknij, aby powiększyć