menu
Ogłoszenia ***  Sprzątanie w sobotę.  (Dam Pracę)  ***  KSIĘGOWA-KASJER  (Dam Pracę)  ***  KONCERT ORGANOWY  (Edukacja)  *** 

Plaża w Sianożętach będzie szersza

refulacja,sianożętyTrwają prace związane z refulacją na plaży w Sianożętach. Dzięki refulatowi pompowanemu na brzeg, powiększy się plaża w tej miejscowości.


Ponad 40 tysięcy metrów sześciennych piachu trafi na 600-metrowy odcinek plaży w Sianożętach. Refulacja plaży odbywa się niejako przy okazji pogłębiania wejścia do kołobrzeskiego portu. Roboty prowadzi firma z Niemiec, która wygrała przetarg. Pogłębiarka „Hegemman IV” co trzy godziny wykonuje kurs z portu do Sianożęt. Jednorazowo zabiera około 1400 metrów sześciennych urobku. Inwestorem jest Urząd Morski w Słupsku.

refulacja,sianożęty

refulacja,sianożęty

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.