menu
Ogłoszenia ***  Sprzątanie w sobotę.  (Dam Pracę)  ***  KSIĘGOWA-KASJER  (Dam Pracę)  ***  KONCERT ORGANOWY  (Edukacja)  *** 

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe w akcji

helikopter,lpr,ustronieOd początku czerwca na lotnisku w Zegrzu Pomorskim stacjonuje załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wczoraj helikopter lądował w Ustroniu.


W ubiegłym roku startowali niemal 150 razy. 3-osobowa załoga helikoptera z Zegrza jest w stanie w kilka minut dotrzeć do najodleglejszych zakątków regionu, gdzie nie dotrze ambulans, albo ze względu na korki na głównych drogach, ambulans nie dotrze na czas. W poniedziałek, helikopter LPR lądował w jednym z ośrodków w Ustroniu Morskim. Stamtąd, ratownicy pobiegli w kierunku jednej z posesji, gdzie był już ambulans i niezbędny był transport do szpitala.

W tym roku, helikopter w Zegrzu stacjonował będzie do 5 września. Niestety, poza sezonem, nasz region jest białą plamą na mapie pomocy lotniczej w Polsce.

Fot. MG

 

helikopter,lpr,ustronie

helikopter,lpr,ustronie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.