menu
Ogłoszenia ***  Sprzątanie w sobotę.  (Dam Pracę)  ***  KSIĘGOWA-KASJER  (Dam Pracę)  ***  KONCERT ORGANOWY  (Edukacja)  *** 

Ciężarówka zahaczyła o linię z prądem

ciężarówka,prądW okolicach Malechowa w gminie Ustronie Morskie, ciężarówka zawadziła o linię wysokiego napięcia. Tym razem to zdarzenie nie skończyło się śmiercią.


W momencie zetknięcia z linią wysokiego napięcia, w pojeździe eksplodowała opona. Uszkodzeniu uległo również koło. Kierowca przeżył całe zdarzenie i nic mu się nie stało. Warto przypomnieć, że tego rodzaju wypadki kończą się tragicznie. W 2008 roku w Korzystnie w gminie Kołobrzeg, kierowca wywrotki z piaskiem zahaczył o linię wysokiego napięcia. Gdy wychodził z kabiny, zabił go prąd.

Fot. Czytelnik

 

ciężarówka,prąd

ciężarówka,prąd

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.