Ogłoszenia ***  Sprzątanie w sobotę.  (Dam Pracę)  ***  KSIĘGOWA-KASJER  (Dam Pracę)  ***  KONCERT ORGANOWY  (Edukacja)  ***

Ciężarówka zahaczyła o linię z prądem

ciężarówka,prądW okolicach Malechowa w gminie Ustronie Morskie, ciężarówka zawadziła o linię wysokiego napięcia. Tym razem to zdarzenie nie skończyło się śmiercią.

W momencie zetknięcia z linią wysokiego napięcia, w pojeździe eksplodowała opona. Uszkodzeniu uległo również koło. Kierowca przeżył całe zdarzenie i nic mu się nie stało. Warto przypomnieć, że tego rodzaju wypadki kończą się tragicznie. W 2008 roku w Korzystnie w gminie Kołobrzeg, kierowca wywrotki z piaskiem zahaczył o linię wysokiego napięcia. Gdy wychodził z kabiny, zabił go prąd.

Fot. Czytelnik

ciężarówka,prąd