menu
Ogłoszenia ***  Sprzątanie w sobotę.  (Dam Pracę)  ***  KSIĘGOWA-KASJER  (Dam Pracę)  ***  KONCERT ORGANOWY  (Edukacja)  *** 

Młodzi strażacy stanęli do turnieju

strażacy,ustronieJak co roku, podczas obchodów Dni Ustronia Morskiego, nie mogło zabraknąć Zawodów Drużyn Pożarniczych. W szranki stanęło 11 zespołów.


Tegoroczną edycję turnieju uroczyście otworzył prezes Zarządu Powiatowego ZOSPRP - Jerzy Bartnik, brygadier Krzysztof Makowski - zastępca komendanta powiatowego PSP z Kołobrzegu, prezes Zarządu Gminnego OSP Ustronie Morskie - Stefan Jagiełowicz oraz Jerzy Kołakowski -€“ wójt gminy Ustronie Morskie. Wszystkich uczestników i gości przywitała natomiast Strażacka Orkiestra Dęta "Morka".

Stadion w Ustroniu Morskim zamienił się w tor zmagań sztafetowych i bojowych. W zawodach wystartowało 11 zespołów, w tym drużyny z partnerskiego miasta Ustroń oraz z zaprzyjaźnionych gmin niemieckich. Po raz pierwszy jednostki młodzieżowe rywalizowały według regulaminu CTIF (międzynarodowy regulamin Zawodów MDP). Nad prawidłowym przebiegiem konkurencji czuwał sędzia główny zawodów - kpt. Andrzej Gołdyn z Komendy Powiatowej PSP w Kołobrzegu. Wszystkie drużyny, biorące udział w zawodach ukończyły swoje konkurencje dostarczając przy tym wiele emocji. Poziom rywalizacji był wysoki, a różnice czasowe wśród najlepszych drużyn niewielkie.

Klasyfikacja generalna przeprowadzonych w dniu 02 maja br. przedstawia się następująco:

Drużyny młodzieżowe:


kategoria dziewcząt:
I miejsce KUKINIA -€“ 982 pkt.
II miejsce USTRONIE MORSKIE -€“ 904 pkt.

kategoria chłopców:
I miejsce USTRONIE MORSKIE -€“ 963 pkt.

kategoria mieszana:
I miejsce RUSOWO 989 pkt.

Seniorzy:

kategoria drużyny kobiece:
I miejsce RUSOWO - 143,46 sek.
II miejsce USTRONIE MORSKIE - 143,50 sek.

Kategoria: drużyny męskie:
I miejsce RUSOWO - 99, 70 sek.
II miejsce KUKINIA - 108,82 sek.
III miejsce USTROŃ - 118,50 sek.
IV miejsce USTRONIE MORSKIE - 133,33 sek.
V miejsce WERNEUCHEN (Niemcy) - 168,35 sek.

strażacy,ustronie

strażacy,ustronie

strażacy,ustronie

strażacy,ustronie

strażacy,ustronie

strażacy,ustronie

strażacy,ustronie

strażacy,ustronie

strażacy,ustronie

strażacy,ustronie
Artykuł powstał we współpracy z Gminą Ustronie Morskie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.