menu
Ogłoszenia ***  Sprzątanie w sobotę.  (Dam Pracę)  ***  KSIĘGOWA-KASJER  (Dam Pracę)  ***  KONCERT ORGANOWY  (Edukacja)  *** 

Turniej golfowy w Alte Farm w Rusowie

golf,rusowoNa 9-dołkowym polu PAR 34 w Alte Farm Rusowie spotkało się 11 golfistów. Walczyli o puchar ufundowany przez wójta Ustronia Morskiego Jerzego Kołakowskiego.


W gospodarstwie „Alte Farm" w Rusowie odbyła się kolejna edycja turnieju golfowego o Puchar Wójta Gminy Ustronie Morskie. Walka była niesamowicie zacięta, gdyż różnice między poszczególnymi zawodnikami były minimalne. Dopiero finałowa dogrywka zadecydowała o miejscach w turnieju. I tak, pierwsze miejsce z wynikiem 47 uderzeń zajął Andrzej Ciba. O jedno uderzenie więcej miał Mieczysław Kuchciak (48 uderzeń), który zajął II miejsce. Na podium znalazł się także Witold Kosicki z wynikiem 49 punktów. Kolejne miejsca rankingowe zajęli:

IV miejsce - Marek Rojek (49 uderzeń) – po dogrywce

V miejsce -€“ Andrzej Nogły (49 uderzeń) - po dogrywce

VI miejsce -€“ Emilia Kosicka (55 uderzeń) -€“ po dogrywce

VII miejsce - Artur Zychla (55 uderzeń) - po dogrywce

VIII miejsce -€“ Łukasz Różycki (56 uderzeń)

IX miejsce -€“ Jan Wendland (58 uderzeń)

X miejsce -€“ Marek Kopczyński (69 uderzeń)

XI miejsce -€“ Janusz Kowalczyk (70 uderzeń)

 

golf,rusowo

golf,rusowo

golf,rusowo

golf,rusowo

Artykuł powstał we współpracy z Gminą Ustronie Morskie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.