menu

Zbudują ponad kilometr sieci

wodociągi,ustronieW Urzędzie Gminy w Ustroniu Morskim została podpisana umowa na budowę ponad 1,2 kilometra sieci wodociągowej wraz z odgałęzieniami i hydrantami.


Inwestycja obejmie Ustronie Morskie i Sianożęty. Stronami umowy są: Miejskie Wodociągi i Kanalizacja z Kołobrzegu oraz Firma Inwestycyjno-Usługowa „GAZOPOL LTD” z Koszalina. Zgodnie z zapisami umowy koszt planowanej inwestycji to kwota ponad570 tys. zł. Na jej realizację, wykonawca ma 80 dni.

 

wodociągi,ustronie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.