Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

hydrant,paprocieW jednym z domów w miejscowości Paprocie w gminie Siemyśl wybuchł pożar. Na miejsce przybyli strażacy, ale mieli problem z zabezpieczeniem wody.


Pożar w obiekcie powstał, jak mówią strażacy, w wyniku działania systemu grzewczego. Na miejsce przyjechali strażacy ochotnicy oraz strażacy z Kołobrzegu. Po rozpoznaniu sytuacji, ściągnięto na miejsce wóz z drabiną, a następnie wezwano kolejne zastępy strażaków do zabezpieczenia akcji. Okazało się, że ciśnienie wody w hydrancie nie pozwalało na prowadzenie skutecznej akcji gaśniczej.

Jak wyjaśnia Paweł Hryciów, prezes Miejskich Wodociągów i Kanalizacji w Kołobrzegu, operator otrzymał zgłoszenie o zbyt niskim ciśnieniu w miejscowości paprocie i zostało ono natychmiast zwiększone.

hydrant,paprocie

hydrant,paprocie

hydrant,paprocie

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama