Ogłoszenia ***  Części do Simsona  (Motoryzacja)  ***  sprzątanie  (Dam Pracę)  ***  Dzierżawa Gabinetu Kosmetycznego w CRR KRUS NIWA Kołobrzeg  (Inne)  *** 

Bez wody w hydrancie w Paprociach

hydrant,paprocieW jednym z domów w miejscowości Paprocie w gminie Siemyśl wybuchł pożar. Na miejsce przybyli strażacy, ale mieli problem z zabezpieczeniem wody.


Pożar w obiekcie powstał, jak mówią strażacy, w wyniku działania systemu grzewczego. Na miejsce przyjechali strażacy ochotnicy oraz strażacy z Kołobrzegu. Po rozpoznaniu sytuacji, ściągnięto na miejsce wóz z drabiną, a następnie wezwano kolejne zastępy strażaków do zabezpieczenia akcji. Okazało się, że ciśnienie wody w hydrancie nie pozwalało na prowadzenie skutecznej akcji gaśniczej.

Jak wyjaśnia Paweł Hryciów, prezes Miejskich Wodociągów i Kanalizacji w Kołobrzegu, operator otrzymał zgłoszenie o zbyt niskim ciśnieniu w miejscowości paprocie i zostało ono natychmiast zwiększone.

hydrant,paprocie

hydrant,paprocie

hydrant,paprocie

Komentarze  

0 #1 h2o 2015-03-11 21:56
Jaki prezes MWiK takie ciśnienie w hydrancie.Karyg odne jest panie Gromek to,że trzymasz pan na stanowiskach matołów ,którzy są sabotażystami.B o jak nazwać faceta ,który pożera ciężką kasę w zamian nie zapewnia wody o odpowiednich parametrach a kiedy z powodu głupoty i nieodpowiedzial ności Hryciówa nie można gasić pożaru to powinien on karnie odpowiadać jak za sabotaż i pan też, bo to pan jest właścicielem naszych wodociągów.
Cytować
0 #2 qazik 2015-03-12 06:56
Jak to się mówi - dał Pan "ciała" Panie Pawle. Sieć hydrantów trzeba budować na tyle sprawną i niezawodną , aby w krytycznym momencie zadziałała. Trzeba też ją utrzymywać w idealnym stanie. Może się tak okazać , że nie będzie dany hydrant nigdy potrzebny , ale jak już trzeba go użyć , to ma być niezawodny. Za to Panu podatnicy płacą. Pana wyjaśnienia cytowane w artykule jako żywo przypominają tekst , że "po spaleniu się całej wioski i kilku hektarów okolicznego lasu na skutek błyskawicznej reakcji Prezesa zwiększono ciśnienie w hydrantach" -uważam je za skandaliczne i na poziomie gimbazy. Lepiej było tego nie komentować tylko powiedzieć "przepraszam - moja wina-wyciągnę wnioski "
Cytować

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Aby komentować na bieżąco, zaloguj się przez Facebooka poniżej. Pozostałe komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież