Ogłoszenia ***  Części do Simsona  (Motoryzacja)  ***  sprzątanie  (Dam Pracę)  ***  Dzierżawa Gabinetu Kosmetycznego w CRR KRUS NIWA Kołobrzeg  (Inne)  *** 

Pożar na parkingu w Charzynie

policja, busy, pożarPodejrzany pożar wybuchł w nocy w sobotę w miejscowości Charzyno. Przybyli na miejsce strażacy zastali płonące busy i autobus.


Przybyli na miejsce strażacy zastali kilka płonących pojazdów wykorzystywanych do usług przewozowych przez jedną z okolicznych firm. Doszczętnie spłonęły trzy busy marki Mercedes, a ogień uszkodził jeszcze dwa pojazdy. Sprawę wyjaśnia kołobrzeska Policja. Jak powiedziała naszemu portalowi Anna Hein z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, został już powołany biegły do wyjaśnienia przebiegu zdarzeń na parkingu, natomiast potwierdza się wstępna teza o celowym podpaleniu pojazdów.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Aby komentować na bieżąco, zaloguj się przez Facebooka poniżej. Pozostałe komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież