Ogłoszenia ***  Części do Simsona  (Motoryzacja)  ***  sprzątanie  (Dam Pracę)  ***  Dzierżawa Gabinetu Kosmetycznego w CRR KRUS NIWA Kołobrzeg  (Inne)  *** 

Zrezygnował z PO, chce być wójtem

informacje kołobrzeg, dobrowolski, kandydatJak informuje Piotr Byczkowiak, zrezygnował z członkostwa w partii i wystartuje w jesiennych wyborach na wójta gminy Siemyśl.


- Do wyborów samorządowych chcę przystąpić jako osoba bezpartyjna i niezależna. Taka decyzja pozwala pozbyć się presji związanej z przynależnością polityczną oraz swobodę w podejmowaniu decyzji - napisał do nas Byczkowiak, informując nie tylko o kandydowaniu na urząd wójta gminy, ale także o rezygnacji z członkostwa w Platformie Obywatelskiej. - W chwili obecnej jest już gotowa moja propozycja programu wyborczego, która w najbliższym czasie zostanie upubliczniona. Chciałbym, aby wyborcy mogli zapoznać się z programem, mając czas na przemyślenia i analizę. Ponadto chciałbym, aby mieszkańcy uzupełniali do czasu wyborów ten dokument własnymi pomysłami, tworząc swoistą strategię wytyczającą sposób funkcjonowania gminy w przyszłym 4-letnim okresie. Wyborcy muszą mieć możliwość rozliczenia wójta z jego pracy, jego zaangażowania i realizowania przez niego zakładanych celów, a najlepszym na to sposobem jest właśnie program wyborczy - deklaruje przyszły kandydat, obecnie pracownik Urzędu Gminy Ustronie Morskie.

Nieoficjalnie mówi się, że chrapkę na urząd wójta gminy Siemyśl ma mieć również związana z PO Magdalena Dąbrówka, obecny dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych.

Komentarze  

+1 #41 Kolędnik 2014-01-18 18:49
Stare powiedzenie marynarskie mówi,że szczury uciekają z tonącego statku PO.Po co nam polityka w gminie,dobry gospodarz tak.
Cytować
+1 #42 sadsd 2014-01-21 14:56
beka z grubasa
Cytować
+1 #43 22222... sabina 2014-01-21 19:21
Pan Byczkowiak obiecał wiele kiedy chciał być radnym, niewiele z tego wyszło. Posiadam jeszcze plakat z wyborów więc mogę mu to pokazać. Do Rady Gminy dostał się dzięki Dołkowi, a teraz dołki pod nim kopie ile się da. Ciekawe gdyby Radni mieli pracować za darmo, a wójt za połowę kwoty którą biorą teraz ciekawe czy byłoby tylu chętnych. Teraz biorą Radni po 400 zł (za nie robienie nic) i jeszcze płaczą, że im mało. To wszystko z naszych podatków skoro Gmina biedna trzeba sobie odjąć. Zbliżają się wybory ciekawe co zrobią.
Cytować
+1 #44 MIŁOSZ 2014-05-22 21:12
DAJCIE ŚWINI ROGI , A BĘDZIE BODŁA
Cytować
0 #45 mieszkaniec 50 2014-10-21 09:03
Nie wypowiadaj sie za Charzyno!!! Bo wystarczy przejechac sie ulica Szkolna w Charzynie---pzr zypomne jest to droga powiatowa. A jakbys nie wiedzial to poczynania Pana Piotra sprawily, ze OSP ma nowy woz!!!!

Ta Byczkowiak sprawił. Zejdzcie na ziemie, że był przy przekazaniu hihi. Nawet palcem nie tknął aby załatwic ten samochód.
Cytować
+1 #46 hydrany 2014-11-09 15:12
Cytuję MIŁOSZ:
DAJCIE ŚWINI ROGI , A BĘDZIE BODŁA

trafiony zatopiony! nic dodac nic ująć, zapamiętajcie te słowa, jeśli mu się uda
Cytować
+1 #47 bk z byczkowiaka 2014-11-18 15:34
i co ? i co ? i [edit] :D nieudało sie panie piotrusiu
Cytować

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Aby komentować na bieżąco, zaloguj się przez Facebooka poniżej. Pozostałe komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież