Ogłoszenia ***  POLSKA RAZEM ZJEDNOCZONA PRAWICA  (Inne)  ***  Zatrudnię elektryka i pomocnika elektryka  (Dam Pracę)  ***  WYNAJMĘ GARAŻ PRZY UL. ZYGMUNTOWSKIEJ 41  (Nieruchomości)  ***

Zrezygnował z PO, chce być wójtem

informacje kołobrzeg, dobrowolski, kandydatJak informuje Piotr Byczkowiak, zrezygnował z członkostwa w partii i wystartuje w jesiennych wyborach na wójta gminy Siemyśl.

- Do wyborów samorządowych chcę przystąpić jako osoba bezpartyjna i niezależna. Taka decyzja pozwala pozbyć się presji związanej z przynależnością polityczną oraz swobodę w podejmowaniu decyzji - napisał do nas Byczkowiak, informując nie tylko o kandydowaniu na urząd wójta gminy, ale także o rezygnacji z członkostwa w Platformie Obywatelskiej. - W chwili obecnej jest już gotowa moja propozycja programu wyborczego, która w najbliższym czasie zostanie upubliczniona. Chciałbym, aby wyborcy mogli zapoznać się z programem, mając czas na przemyślenia i analizę. Ponadto chciałbym, aby mieszkańcy uzupełniali do czasu wyborów ten dokument własnymi pomysłami, tworząc swoistą strategię wytyczającą sposób funkcjonowania gminy w przyszłym 4-letnim okresie. Wyborcy muszą mieć możliwość rozliczenia wójta z jego pracy, jego zaangażowania i realizowania przez niego zakładanych celów, a najlepszym na to sposobem jest właśnie program wyborczy - deklaruje przyszły kandydat, obecnie pracownik Urzędu Gminy Ustronie Morskie.

Nieoficjalnie mówi się, że chrapkę na urząd wójta gminy Siemyśl ma mieć również związana z PO Magdalena Dąbrówka, obecny dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych.