Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, dobrowolski, kandydatJak informuje Piotr Byczkowiak, zrezygnował z członkostwa w partii i wystartuje w jesiennych wyborach na wójta gminy Siemyśl.


- Do wyborów samorządowych chcę przystąpić jako osoba bezpartyjna i niezależna. Taka decyzja pozwala pozbyć się presji związanej z przynależnością polityczną oraz swobodę w podejmowaniu decyzji - napisał do nas Byczkowiak, informując nie tylko o kandydowaniu na urząd wójta gminy, ale także o rezygnacji z członkostwa w Platformie Obywatelskiej. - W chwili obecnej jest już gotowa moja propozycja programu wyborczego, która w najbliższym czasie zostanie upubliczniona. Chciałbym, aby wyborcy mogli zapoznać się z programem, mając czas na przemyślenia i analizę. Ponadto chciałbym, aby mieszkańcy uzupełniali do czasu wyborów ten dokument własnymi pomysłami, tworząc swoistą strategię wytyczającą sposób funkcjonowania gminy w przyszłym 4-letnim okresie. Wyborcy muszą mieć możliwość rozliczenia wójta z jego pracy, jego zaangażowania i realizowania przez niego zakładanych celów, a najlepszym na to sposobem jest właśnie program wyborczy - deklaruje przyszły kandydat, obecnie pracownik Urzędu Gminy Ustronie Morskie.

Nieoficjalnie mówi się, że chrapkę na urząd wójta gminy Siemyśl ma mieć również związana z PO Magdalena Dąbrówka, obecny dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych.

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama