Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, droga, zaspy, śniegNasz Czytelnik miał problem z przejechaniem w weekend drogą powiatową Siemyśl-Trzynik. Śniegu nawiewało z pól, a o pług trudno było się doprosić.


"Nie ma możliwości minięcia się z drugim samochodem. Przerabiałem to jadąc do miasta i wracając do domu. Jeden drugiego wypychał z zasp. Drogówka po pierwszym telefonie powiedzieli, że przyjmują zgłoszenie i kogoś wyślą. Po paru godzinach oczekiwań na pług, zadzwoniłem, powiedzieli, że już dawno pojechali i do tej godziny nie dojechali, a śniegu nadal przybywa z pól" - pisze nasz Czytelnik. Widać w tym przypadku drogowcy czekali nie tyle, aż przestanie padać śnieg, ale przestanie hulać wiatr na polach, co by dwa razy nie odśnieżać... Zasada jest prosta: raz, a dobrze.

 

informacje kołobrzeg, droga, zaspy, śnieg

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama