Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, siemyśl, wypadekPo południu w jednym z zakładów w Siemyślu doszło do tragicznego zdarzenia. Walec zmiażdżył mężczyznę. Pomimo podjętej próby reanimacji, człowiek zmarł.


Mężczyźni naprawiali walec. Praca poszła pomyślnie, a w pewnym momencie jeden z nich odpalił silnik. Jak informuje nasz portal Andrzej Duda, oficer prasowy komendanta powiatowego policji, maszyna była na biegu wstecznym i po jej uruchomieniu uderzyła w stojącą obok ciężarówkę. Gdy walce odjechał, okazało się, że pomiędzy obiema maszynami znalazł się 72-letni Henryk S. Mężczyzna był nieprzytomny. Wezwano pomoc. Ciężko rannego na miejscu reanimowali przybyli na miejsce policjanci. Po 45 minutach stwierdzono zgon.

Na miejscu pojawił się prokurator i przystąpiono do zabezpieczania dowodów. Okazało się, że mężczyzna, który uruchomił maszynę, był pod wpływem alkoholu. Jak mówi Andrzej Duda, tłumaczył się, że zszokowany wypił dwa piwa już po całym zdarzeniu. Tę sprawę będzie musiał wyjaśnić prokurator. Gdyby nie to, sprawa zostałaby zakwalifikowana jako nieszczęśliwy wypadek.

Od redakcji: Komentarze na prośbę rodziny zmarłego zostały zablokowane.

informacje kołobrzeg, siemyśl, wypadek

reklama

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama