Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, wypadek, siemyśl, tirW sobotę po południu doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Wyjeżdżający z Siemyśla kierowca stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w drzewo.


Na ostrym zakręcie tuż za Siemyślem, mokra droga dała się we znaki jadącemu w kierunku Kołobrzegu kierowcy ciężarówki. Prawdopodobnie prędkość i masa pojazdu spowodowały, że dosłownie kabina wbiła się w przydrożne drzewo, z którym kierowca spotkał się, wcześniej zjeżdżając na przeciwległy pas ruchu. Na szczęście, z przeciwnej strony nie jechał żaden pojazd. Kierowca został ranny w nogę. Przez pół godziny występowały lokalne utrudnienia w ruchu, zanim pojazd został odstawiony na pobocze.

informacje kołobrzeg, wypadek, siemyśl, tir

informacje kołobrzeg, wypadek, siemyśl, tir

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama