Ogłoszenia ***  Części do Simsona  (Motoryzacja)  ***  sprzątanie  (Dam Pracę)  ***  Dzierżawa Gabinetu Kosmetycznego w CRR KRUS NIWA Kołobrzeg  (Inne)  *** 

Ciężarówka uderzyła w drzewo

informacje kołobrzeg, wypadek, siemyśl, tirW sobotę po południu doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Wyjeżdżający z Siemyśla kierowca stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w drzewo.


Na ostrym zakręcie tuż za Siemyślem, mokra droga dała się we znaki jadącemu w kierunku Kołobrzegu kierowcy ciężarówki. Prawdopodobnie prędkość i masa pojazdu spowodowały, że dosłownie kabina wbiła się w przydrożne drzewo, z którym kierowca spotkał się, wcześniej zjeżdżając na przeciwległy pas ruchu. Na szczęście, z przeciwnej strony nie jechał żaden pojazd. Kierowca został ranny w nogę. Przez pół godziny występowały lokalne utrudnienia w ruchu, zanim pojazd został odstawiony na pobocze.

informacje kołobrzeg, wypadek, siemyśl, tir

informacje kołobrzeg, wypadek, siemyśl, tir

Komentarze  

0 #1 07 zgłoś się 2012-08-05 19:57
Za szybko jeżdżą i mamy potem takie efekty tego a nie inne .
Cytować
0 #2 Wiesław Albiński 2012-08-05 21:16
Szkoda drzewa, takie poharatane teraz.
Cytować
0 #3 Pawelll 2012-08-06 11:10
dobrze że drzewo a nie osobówka
Cytować

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Aby komentować na bieżąco, zaloguj się przez Facebooka poniżej. Pozostałe komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież